Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Warstwy skóry składaj się z powięzi, mięśni i kości. Pomiędzy nimi leżą nerwy i ich zakończenia, naczynia krwionośne i limfatyczne oraz meridiany, czyli kanały energetyczne. Wszystko jest w stałej komunikacji wewnętrznej, wzajemnie się wspiera, nie może bez siebie istnieć. Warto wiedzieć, że tkanki te jednak pełnią odrębne funkcje i mają różne potrzeby stymulacji. Warstwy skóry masujemy, uciskamy, podciągamy w różny sposób, wykonujemy również drenaż limfatyczny. Ruchy masażu usprawniają cyrkulację limfy i odprowadzają ją do węzłów chłonnych. Podczas wykonywania zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona, następuje lepsze wchłanianie składników odżywczych i tlenu do komórek, tkanek i narządów. Lepsze ukrwienie to więcej składników odżywczych i tlenu dla komórek, tkanek i narządów. Aktywizowane są procesy przemiany metabolicznej, polepsza się detoksykacja i oczyszczanie. Mięśnie tonizują się, napięcie fizyczne znika, umysł głęboko się odpręża, uwalnia się od gonitwy myśli, koi emocje.

Efekty masażu są długotrwałe, działają ogólnoustrojowo. 

Masaż jest naturalną i bezinwazyjną metodą anti-aging. Zdobywa coraz więcej zwolenników, którzy cenią sobie ekologiczne i naturalne sposoby dbania oo siebie.

Dobór kosmetyków do zabiegu jest indywidualny, ukierunkowany na potrzeby skóry. Zwiększa to efekty masażu, twarz jest roświetlona, cera jest zdrowo zaróżowiona, zmarszczki i bruzdy mniej widoczne, owal podniesiony.

Siła dotyku zapewnia korzyści emocjonalne i zdrowotne oraz odmładzające.

naczynka naczynka2

Usuwanie popękanych naczynek - twarz, szyja dekolt.

 

Elektrokoagulacja jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania naczynek. Podczas elektrokoagulacji wykorzystuje sie działanie prądu elektrycznego zmiennego o dutotliwości, polega to na ścięciu /koagulacji/ białka za pomocą łuku elektrycznego.

Jest to metoda bezpieczna, małoinwazyjna, dająca szybkie i bardzo dobre efekty. Specjaln igłą dotyka się każde naczynko powodując jego zamknięcie.

Zabieg zamykania naczynek najlepiej przeprowadzić wiosną lub jesienią ze względu na neutralną temperaturę.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie oraz małe strupki, które zanikaj po kilku dniach.

 

Przeciwwskazania:

- rozrusznik serca
- ciąża
- choroby krzepnięcia krwi
- cukrzyca
- choroby nowotworowe

 

Pielęgnacja domowa - profilaktyka

Unikać ekspozycji na słońce, solarium, unikać gorących kąpieli, sauny, zimą zabezpieczać przed mrozem oraz:

- krem Babor Advanced Biogen Vit C
- Babor Intensifier Couperose Serum
- maska LD 12

 

CENNIK

do 5 min. - 60 zł
do 10 min. - 120 zł
do 15 min. - 170 zł

hsr lifting wiosnaBABOR logo

Spektakularny efekt liftingu

Nowa seria BABOR HSR® lifting to złoty standard pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Receptura HSR® jest prawdziwym antidotum na różne rodzaje zmarszczek, np. zmarszczki mimiczne (kurze łapki, zmarszczki gniewu, na czole i w okolicach ust), grawitacyjne i liniowe. Nowatorska kompozycja pięciu precyzyjnie dobranych, niezwykle skutecznych substancji aktywnych, pozwala uzyskać kompleksowe działanie przeciwzmarszczkowe oraz przeciwdziałać głównej przyczynie ich powstawania - utracie jędrności.

 

cellularRefine Cellular ULTIMATE A16

Spektakularna odnowa skóry 

16-krotnie skuteczniejsza od retinolu

 

BABOR logo

pasek wiosna

BABOR logo
SKÓRA WRAŻLIWA 100% WRAŻLIWOŚCI, 0% PODRAŻNIEŃ
NEURO SENSITIVE CELLULAR

Innowacyjna, udoskonalona seria neurokosmetyków DOCTOR BABOR NEURO SENSITIVE CELLULAR, powstała w efekcie wieloletnich badań prowadzonych w laboratoriach firmy BABOR. Zawarta w nich specjalna kompozycja substancji czynnych jest doskonale tolerowana przez skórę, a co najważniejsze, pozwala przerwać łańcuch nieustannych reakcji na bodźce drażniące jej układ odpornościowy oraz złagodzić wszystkie objawy nadwrażliwości i ekstremalnego przesuszenia.

Seria DOCTOR BABOR NEURO SENSITIVE CELLULAR skutecznie regeneruje ochronny płaszcz lipidowy skóry oraz przywraca równowagę jej gospodarce hydrolipidowej. Wzmacnia naturalne funkcje obronne, zmniejszając ryzyko szkodliwego działania bakterii, a tym samym powstawania stanów zapalnych. Dzięki temu widocznie i długotrwale zapobiega powstawaniu podrażnień i zaczerwień oraz błyskawicznie łagodzi nieprzyjemne uczucie ściągania i swędzenia, pozostawiając skórę odprężoną, delikatną i gładką.

Produkty z serii NEURO SENSITIVE CELLULAR nie zawierają parabenów, olejów mineralnych, substancji zapachowych ani syntetycznych barwników, a funkcje konserwantu spełnia wyłącznie dodatek czystego mikrosrebra.