color trens2018 Trendy Make up jesień/zima 2018
Przepiekne nowe kolory już u nas.
Zapraszamy

tuszPrzedstawiamy nowe mascary
Trzy różne formuły, trzy różne szczoteczki,
- Jeden cel: nadać rzęsom maksymalną objętość
Nowe mascary dostępne już u nas
Zapraszamy

skinovageWygląd skóry ma istotne znaczenie dla naszego samopoczucia. Któż nie marzy o świeżej, promiennej, młodzieńczo gładkiej cerze bez oznak zmęczenia i upływającego czasu?

 

Ostatnie odkrycia epigenetyki, gałęzi nauki zajmującej się mechanizmami sterującymi naszym genomem, potwierdzają, że jedynie w 20-30% o wyglądzie naszej skóry decydują geny. Na pozostałe 70% mają wpływ czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska oraz nasz styl życia - dieta, uprawianie sportów, ilość snu czy stres. To właśnie one decydują o tym, jak się starzejemy.

 

BABOR inspirowany tymi odkryciami w większości produktów SKINOVAGE zastosował power-peptyd EpigenTech stymulujący zapisywanie o przetwaranie przez komórki skóry informacji pozwalających na aktywowanie tych funkcji i właściwości komórek, które odpowiadają za zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry. Działanie stworzonego przez naukowców w laboratorium BABORa power-peptydu pozwala w szczególności na zachowanie zdrowego i szybko regenerującego sie naskórka, odpornego na działanie czynników zewnętrznych i stanowiącego silną barierę ochronną pięknej skóry.sk hero rgb 300

 


Nowy system pielęgnacji SKINOVAGE zapewnia indywidualną codzienną pielęgnację następujących typów i stanów skóry:
 - skóra sucha - seria MOISTURIZING
 - skóra wrażliwa - seria CALMING
 - skóra mieszana - seria BALANCING
 - skóra tłusta i zanieczyszczpna - seria PURIFYING
 - skóra zmęczona - seria VITALIZING

BABOR Lifting Touch to niezwykle skuteczny masaż twarzy opracowany w oparciu o podstawy masażu i fizjoterapii. Kluczową rolę dla jego skuteczności i natychmiast widocznych efektów odgrywa optymalne połączenie płynnych, spokojnych ruchów z intensywnymi, wyczuwalnymi elementami.
Spokojniejsze sekwencje masażu zapewniają pełne odprężenie mięśni ale i relaks umysłu, sprawiając, że następujace po nich, bardziej intensywne ruchy pozwalają osiągnąć oczekiwane rezultaty.

grand cru

Trzy precyzyjnie dobrane koncentraty substancji czynnych z ekskluzywnymi ekstraktami z róż tworzą skuteczną i kompleksową kurację anti-aging.

Ampułka w różowym szkle
Grand Cru „The Rose”kompleksowe odmłodzenie

Ampułka zawiera ekstrakt z różowej róży damasceńskiej, który wydłuża życie komórek skóry właściwej i fibroblastów oraz stymuluje powstawanie kolagenu i proteoglikanów.
Epocyl daje błyskawiczny efekt redukcji zmarszczek, a Lactil będący odpowiednikiem NMF i kwas hialuronowy – nawilżają. Koncentrat natychmiastowo redukuje głębokość linii i zmarszczek oraz regeneruje skórę, równocześnie rozpieszczając zmysły różanym aromatem.


Ampułka w białym szkle
Grand Cru „The White”błyskawiczne rozświetlenie

Dzięki ekstraktowi z białej róży (Rosa Alba) hamuje produkcję melaniny i tyrozyny wyrównując koloryt cery oraz wspiera usuwanie szkodliwych produktów komórkowej przemiany materii.
Ekstrakt z korzenia rdestu wężownika poprawia koloryt i strukturę powierzchni skóry a Epocyl pozwala na uzyskanie efektu natychmiastowego spłycenia zmarszczek.
Lactil i kwas hialuronowy dbają o właściwe nawilżenie skóry. Cera jest wygładzona i młodzieńczo promienna, a zmysły cieszy subtelny, kwiatowy i orzeźwiający zapach.


Ampułka w czarnym szkle
Grand Cru „The Black”najlepsza ochrona

Ekstrakt z czarnej róży Baccara chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Antyoksydanty z rozmarynu i kwas ferulowy zapobiegają uszkodzeniom DNA komórek skóry (także macierzystych), a dzięki zdolności kwasu ferulowego do absorbowania promieniowania UVB i częściowo UVA właściwość ta utrzymywana jest także pod wpływem światła słonecznego.
Ekstrakt z opuncji figowej i kwas hialuronowy optymalnie nawilżają skórę.
Koncentrat ma korzenny, zmysłowy zapach.

NOWE produkty profesjonalne do zabiegu Grand CRU

Maska Grand Cru - bogata w substancje czynne, pielęgnujaca maska na płacie wiskozowym zawiera ekskluzywny ekstrakt z róży damasceńskiej, który błyskawicznie redukuje głębokość linii i zmarszczek oraz nadaje masce piękny zapach. Maska zawiera rónież olej arganowy, olej z pestek winogron, ekstrakty z alg brunatnych, wierzbówki kiprzycy, aloesu oraz kwas hialuronowy.