HY-ÖL + PHYTOACTIVE
czyli 2-fazowe oczyszczanie Twojej skóry od Babora.

Faza 1 HY-ÖL- oliwka łącząca naturalną siłę olejów hydrofilnych i wody. Wzmacnia barierę ochronna skóry.

Faza 2 PHYTOACTIVE- koncentrat ziołowy idealnie uzupełniający oczyszczanie. Przywraca naturalny koloryt i świeżość. Dostępny w czterech wersjach:

- Combination- do skory mieszanej i tłustej. Działa normalizująco.
- Reactivating- do skory zmęczonej, wymagającej regeneracji. Intensywnie nawilża.
- Sensitive- do skory wrażliwej. Koi i wycisza.
- Hydro Base- do skóry suchej. Rewitalizuje i odświeża.

Odwiedź nasz gabinet, a dobierzemy najlepszy dla Twojej skory zestaw tych produktów!

280120

Krem LIFTING CELLULAR COLLAGEN BOOSTER + gratis V-SHAPE SERUM

promocja krem lifting2019

booster

Krem z kwasem hialuronowym i peptydami, wypełniający zmarszczki i wspomagający syntezę kolagenu.

Kompleks złożony z kwasu hialuronowego i kolagenu morskiego intensywnie nawilża skórę. Specjalny trójpeptyd stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu w skórze i wzmacnia sieć włókien kolagenowych, dzięki czemu widocznie i odczuwalnie poprawia gęstość oraz jędrność skóry.

Zalety:

Alternatywa do ostrzykiwania zmarszczek. Stymuluje własną produkcję kolagenu w skórze, poprawiając w ten sposób grubość i jędrność skóry.


Stosowanie:

Rano i wieczorem nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i wmasować.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Warstwy skóry składaj się z powięzi, mięśni i kości. Pomiędzy nimi leżą nerwy i ich zakończenia, naczynia krwionośne i limfatyczne oraz meridiany, czyli kanały energetyczne. Wszystko jest w stałej komunikacji wewnętrznej, wzajemnie się wspiera, nie może bez siebie istnieć. Warto wiedzieć, że tkanki te jednak pełnią odrębne funkcje i mają różne potrzeby stymulacji. Warstwy skóry masujemy, uciskamy, podciągamy w różny sposób, wykonujemy również drenaż limfatyczny. Ruchy masażu usprawniają cyrkulację limfy i odprowadzają ją do węzłów chłonnych. Podczas wykonywania zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona, następuje lepsze wchłanianie składników odżywczych i tlenu do komórek, tkanek i narządów. Lepsze ukrwienie to więcej składników odżywczych i tlenu dla komórek, tkanek i narządów. Aktywizowane są procesy przemiany metabolicznej, polepsza się detoksykacja i oczyszczanie. Mięśnie tonizują się, napięcie fizyczne znika, umysł głęboko się odpręża, uwalnia się od gonitwy myśli, koi emocje.

Efekty masażu są długotrwałe, działają ogólnoustrojowo. 

Masaż jest naturalną i bezinwazyjną metodą anti-aging. Zdobywa coraz więcej zwolenników, którzy cenią sobie ekologiczne i naturalne sposoby dbania oo siebie.

Dobór kosmetyków do zabiegu jest indywidualny, ukierunkowany na potrzeby skóry. Zwiększa to efekty masażu, twarz jest roświetlona, cera jest zdrowo zaróżowiona, zmarszczki i bruzdy mniej widoczne, owal podniesiony.

Siła dotyku zapewnia korzyści emocjonalne i zdrowotne oraz odmładzające.

hsr lifting wiosnaBABOR logo

Spektakularny efekt liftingu

Nowa seria BABOR HSR® lifting to złoty standard pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Receptura HSR® jest prawdziwym antidotum na różne rodzaje zmarszczek, np. zmarszczki mimiczne (kurze łapki, zmarszczki gniewu, na czole i w okolicach ust), grawitacyjne i liniowe. Nowatorska kompozycja pięciu precyzyjnie dobranych, niezwykle skutecznych substancji aktywnych, pozwala uzyskać kompleksowe działanie przeciwzmarszczkowe oraz przeciwdziałać głównej przyczynie ich powstawania - utracie jędrności.