Doctor BaborSpecjalistyczne produkty o precyzyjnie działających kombinacjach substancji czynnych do cery z wyraźnymi oznakami starzenia, takimi jak zmarszczki, utrata elastyczności czy widoczna utrata konturów twarzy. Kosmetyki linii LIFTING CELLULAR działają w pięciu ściśle określonych obszarach:

 

 

- ODBUDOWA I OCHRONA KOLAGENU
Dzięki pielęgnacji z użyciem specjalistycznych produktów głębokie zmarszczki wypełniają się od wewnątrz i znikają delikatne linie. Cera jest również chroniona przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Kosmetyki niwelują problemy cery z utratą elastyczności i jędrności, z pierwszymi delikatnie zarysowanymi zmarszczkami liniowymi, jak również wyraźnymi zmarszczkami grawitacyjnymi.

- WYPEŁNIANIE I REKONSTRUKCJA LINII PODBRÓDKA
W wyraźny sposób łagodzone są zmarszczki grawitacyjne, takie jak bruzdy nosowo- wargowe, linie marionetki czy zmarszczki poprzeczne na szyi. Dzięki przywróceniu gęstości zapadających się partii skóry zwłaszcza w rejonie policzków oraz podnoszeniu i wzmacnianiu linii podbródka poprawia się owal twarzy.

- PRZECIWDZIAŁANIE ZMARSZCZKOM MIMICZNYM
Pielęgnacja mająca na celu złagodzenie zmarszczek mimicznych, do których zaliczamy tzw. kurze łapki, lwie zmarszczki czy zmarszczki na czole. Precyzyjnie dobrane składniki rozluźniają mikronapięcia w skórze i wspomagają wygładzanie zmarszczek.

- ODMŁODZENIE OKOLIC OCZU I UST
Pielęgnacja odmładzająca do wyjątkowo wymagającej skóry okolic oczu i ust. Kosmetyki łagodzą zmarszczki na wargach i wokół nich, przywracają utracony kontur i objętość ust. Spłycają zmarszczki na powiekach, redukują kurze łapki, likwidują obrzęki oraz worki i cienie pod oczami.

- OPTYCZNE WYPEŁNIENIE
Kosmetyki błyskawicznie tuszują zmarszczki wszelkiego rodzaju.

Cena zabiegu: 300 zł

- najnowsze trendy w makijażu 2016-2017

 

Nowa linia kosmetyków do makijażu AGE ID nie tylko upiększa, ale również chroni skórę przed starzeniem, działa liftingująco, dodaje młodzieńczej promienności i blasku oraz pomaga zmienić "look" stosownie do nastroju czy okoliczności.

BABOR AGE ID za pomocą ekskluzywnych tekstur i elastycznych odcieni podkreśla wszystkie aspekty osobowości kobiety. Ekskluzywne produkty do makijażu łączą w sobie najwyższe standardy funkcjonalności, wygody noszenia i wyrazistości z najnowocześniejszymi wymaganiami użytkowników wysokowartościowych produktów Anti-Aging

age id2

 age id